Úspěšný podzim - 1.12.2016

Podzimní měsíce plné ponurých mlh nebývají příliš veselé. Hartmanickým žákům však přinesly radost hned dvakrát.

Nejprve oceněním třech prací v celorepublikové výtvarné soutěži Modlitba za domov 2016 - Barvy domova, kterou pořádala Ekumenická rada církví v ČR. Čestná uznání získali z 5. ročníku Vladislav Kovář a Pavla Kreisová, ze 7. ročníku Denisa Bendáková. Práce vznikly v hodinách výtvarné výchovy pod vedením Mgr. Jaroslavy Hrušovské. Druhou radostí se stalo 1. místo v okresní Haloweenské soutěži OBI Klatovy, kde žáci 4. ročníku pod vedením Mgr. Marie Bálkové díky své "netopýří rodině" získali pro školu poukaz na nákup barev v hodnotě 2 000 Kč a nákupní kartu na 1 000 Kč.

Vzhledem k tomu, že naše šumavská školička má pouze 55 žáků, jsou to obrovské úspěchy. Jsem na naše žáky opravdu pyšná, jen tak dál!

Mgr. Jaroslava Hrušovská, ředitelka školy

1.12.2016